VI Міжнародна науково-практична конференція “ІННОВАЦІЇ У КОНОПЛЯРСТВІ 2020”, 26-28 серпня 2020 р., м.Глухів, Інститут луб’яних культур НААН

На сьогодні світова спільнота все більше уваги звертає на промислові коноплі — джерело природної сировини для багатьох галузей виробництва, вирощування якої має мінімальний вплив на довкілля, а переробка характеризується безвідходністю виробництва.

Ми, команда Інституту луб’яних культур, яка має унікальний 90-річний досвід науково-практичної роботи з промисловими коноплями, переконані, що дана сільськогосподарська культура здатна допомогти суспільству подолати сучасні загрози та виклики.

Ми завжди щиро ділимось з Вами нашими знаннями та досвідом, тому і зараз з радістю запрошуємо взяти участь у VI міжнародній науково-практичній конференції з проблем коноплярства “Інновації у коноплярстві”.

 Дана конференція — це, насамперед, своєрідна платформа для ділового спілкування фахівців, експертів і підприємців з різних сфер виробництва та обговорення останніх інновацій у використанні конопляної сировини у виробництві продукції різного призначення.

Коло основних питань, що розглядатиметься на конференції:

  • Сучасні сорти та сортові агротехніки вирощування
  • Технології збирання і перероблення
  • Продукти харчування з промислових конопель
  • Промислові коноплі у легкій промисловості
  • Будівельні матеріали та біоенергетика на основі конопляної сировини
  • Медичне використання промислових конопель
  • Промислові коноплі і зелений туризм
  • Технологічне обладнання для сільськогосподарських підприємств

 

Можливості спонсорства

Ми завжди відкриті для творчих ідей і будемо раді допомогти Вам їх реалізувати. Також запрошуємо приєднатись до духу конопляної конференції рекламодавців та спонсорів.

Організатори

Інституту луб’яних культур НААН – бюджетна науково-дослідна установа, заснована у 1931 р.

Інститут проводить дослідження і надає консультації у сфері селекції, вирощування , збирання й перероблення промислових конопель та льону-довгунця. Щорічно інститут проводить різні науково-практичні навчання з даних питань.

Громадська спілка «Асоціація розвитку льонарства і коноплярства України» зареєстровано у 2017 р. Діяльність членів асоціації пов’язана з виробництвом, переробкою, зберіганням, реалізацією сировини і готової продукції, науково-технічною діяльністю, виготовленням обладнання, сировини, матеріалів і наданням послуг для галузей льонарства і коноплярства.

Програма 6-ї міжнародної науково-практичної конференції “Інновації у коноплярстві 2020”

%d блогерам подобається це: